Fabrika jonë ndodhet në Nanhai Dist, Foshan City, e cila është më e madhe alumini bazë të prodhimit në Kinë. Ai është themeluar në 2003, begain me një fabrikë të vogël deri më tani kemi 300 popuj të punojnë këtu dhe 20 R & D punëtorët.

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI