220Ndriçimi hekurudhor i shiritit të fokusit V 120LM / W për sistemin e ndriçimit të shiritit të restorantit

Përshkrim i shkurtër:

Llambë Material Body:Aliazh alumini

CRI (jashtë>):80

Voltage input(V):220v

Llambë Fluksi i dritës(lm):120Lm/w

Lifetime Punës(orë):50000

LED Light Burimi:kalli

Detail Product

Product Tags

 

përshkrim i produktit

Burim drite: LED
pika Lloji: Ndiq dritat
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
brand Name: VOCLighting
Model Number: VOC-FLP
Aplikacion: Banimi,Dyqan,shtëpi
vërtetim: CCC, EC, RoHS
Llambë Material Body: Aliazh alumini
Lloji i bazës: Të tjera
CRI (jashtë>): 80
Voltage input(V): 220v
Llambë Fluksi i dritës(lm): 120Lm/w
garanci(vit): 2-VITI
Lifetime Punës(orë): 50000
LED Light Burimi: kalli
Type: 2/3 Phase Dimmable LED Track Lights
Fuqia: 7W / 10W / 15W / 20W / 25W / 30W
Burim drite: kalli
Tensioni: 220V
Materiali: Strehimi i aluminit
Ngjyrë: Black
Track Type: 2/3 wires
Banjo: D80*140mm
garanci: 2 vjet

 

optical lens
Strong light-gathering ability, make the light bright and uniform

Unique thermal design
Cooling holes on the back for powerful heat dissipation

MODEL
POWER
SIZE
WEIGHT
LUMEN
FLP-07
7W
50×100
0.31
120Lm/w
FLP-10
10W
50×100
0.31
120Lm/w
FLP-15
15W
60×120
0.4
120Lm/w
FLP-20
20W
70×130
0.575
120Lm/w
FLP-25
25W
70×130
0.575
120Lm/w
FLP-30
30W
80×140
0.66
120Lm/w

Multiple specifications Standard track adapter and Driver setting
2wires adapter / 3wires adapter / 4 wires adapter

Temperatura e ndryshme e ngjyrave plotësoni nevoja të ndryshme
3200K~3500K——4000K~4500K——6000K~6500K

Aplikacion

 

Rreth Nesh
Foshan VOClighting është një prodhues i angazhuar për instalimin e ndriçimit të udhëhequr dhe llambat e plota të gatshme 12 vjet. Produktet tona kryesore janë udhëhequr dritë udhë, çoi dritën, drita lineare, etj. Ne ofrojmë OEM & Shërbimi ODM për klientët. SKD & CKD është gjithashtu e mirëpritur, ju mund të blini strehim të udhëhequr + çip i udhëhequr + shoferi veçmas. Misioni ynë është ofrimi i zgjidhjes dhe shërbimit më të mirë për klientët. Vizioni ynë është që secili vend të ketë një dritë të udhëhequr bëhen nga VOClighting . Ne do të vazhdojmë të përmirësojmë aftësitë tona profesionale teknike, sistemi i kontrollit te cilesise, për tu sjellë klientëve një përvojë më të mirë blerjeje!

 

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI