30W Architectural Commercial Dali Dimmable Recessed COB Adjustable Led Spotlights Ceiling

Përshkrim i shkurtër:

brand Name: VOC

Model Number: 805C

Aplikacion: Banimi

Burim drite: LED

IP Rating: IP20, IP20

Detail Product

Product Tags

 

Highlight COB Chip Brighter
brightness, brighter and more durable than ordinary chips, more comfortable lighting
Aluminum Alloy Lamp Body
Rugged, not easy to rust, efficient heat dissipation

Rotary 75°and Retractable 360° Lamp Head

Multi-angle adjustment to meet different needs
Item Number
Fuqia
Diameter
Cut Hole
Lumen
CRI
Input voltage
garanci
Unit Price
805A
10W
90mm
75mm
100
80
220-240V
2vjet
3.5usd/pc
805B
20W
110mm
95mm
100
80
220-240V
2vjet
4.5usd/pc
805C
30W
135mm
120mm
100
80
220-240V
2vjet
6.6usd/pc
805D
35W
165mm
145mm
100
80
220-240V
2vjet
7.8usd/pc

Different light control angles to meet multiple irradiation areas

APLIKACION

 

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI