5Rrumbullakët komercialë W 7W 10W 18W dhe katrorë Ndriçimi i dritës së ndritshme LED pa dritë

Përshkrim i shkurtër:

brand Name: VOC

Model Number: DL-TMS15W

Burim drite: LED

Switch Type: Touch On/Off Switch

Detail Product

Product Tags

 

Highlight cob chip
High brightness, uniform light, no stray light

Aluminum Radiator
Efficient heat dissipation, strong and durable
përshkrim i produktit
brand Name: VOC
Model Number: DL-TMS15W
CRI (jashtë>): 80
Voltage input(V): 220-240V
Llambë Fluksi i dritës(lm): 3600
garanci(vit): 2-vit
Lifetime Punës(orë): 20000
Fuqia: 12-15W
LED Light Burimi: Çipi i kallirit
Multiple styles
Temperatura e ndryshme e ngjyrave plotësoni nevoja të ndryshme

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI