Arkitektonike Tregtare Led 9W 10W Recess COB Adjustable Gimbal Downlight Zi

Përshkrim i shkurtër:

brand Name: VOC
Model Number:805A
Burim drite:LED
IP Rating:IP20, IP20
Llambë Material Body:alumin, alumin
Lloji i bazës:kalli, kalli
CRI (jashtë>):90
Voltage input(V):220-240V
Llambë Fluksi i dritës(lm):3800-4000
garanci(vit):2-vit

Detail Product

Product Tags

 

përshkrim i produktit

brand Name: VOC
Model Number: 805A
Lloji i bazës: kalli, kalli
CRI (jashtë>): 90
Voltage input(V): 220-240V
Llambë Fluksi i dritës(lm): 3800-4000
garanci(vit): 2-vit
Lifetime Punës(orë): 50000
Fuqia: 10W
Efikasiteti i dritës(lm / w): 100
Ngjyrë: White/Black
Fuqia: 10W/20W/30W/35W

 

video

 

DETAJET E PRODUKTIT

Highlight COB Chip Brighter
brightness, brighter and more durable than ordinary chips, more comfortable lighting
Aluminum Alloy Lamp Body
Rugged, not easy to rust, efficient heat dissipation

Rotary 75°and Retractable 360° Lamp Head

Multi-angle adjustment to meet different needs
Item Number
Fuqia
Diameter
Cut Hole
Lumen
CRI
Input voltage
garanci
Unit Price
805A
10W
90mm
75mm
100
80
220-240V
2vjet
3.5usd/pc
805B
20W
110mm
95mm
100
80
220-240V
2vjet
4.5usd/pc
805C
30W
135mm
120mm
100
80
220-240V
2vjet
6.6usd/pc
805D
35W
165mm
145mm
100
80
220-240V
2vjet
7.8usd/pc

Different light control angles to meet multiple irradiation areas

APLIKACION

 

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI