Black Dimmable LED Track Lighting

Përshkrim i shkurtër:

20W 30W LED track lighting fixtures are our company’s common type of LED track light. We can also make custom power for customers. This type 20W 30W LED track lighting is suitable for malls and supermarkets, galleries and museums, etj.

Detail Product

Product Tags

Black Dimmable LED Track Lighting

20W 30W LED track lighting fixtures are our company’s common type of LED track light. We can also make custom power for customers. This type 20W 30W LED track lighting is suitable for malls and supermarkets, galleries and museums, etj.

 

përshkrim i produktit

Burim drite LED
pika Lloji Ndiq dritat
LED Light Burimi kalli
Voltage input(V) AC85-265
Llambë Fluksi i dritës(lm) 1800-2160
Efikasiteti llambë Luminous(lm / w) 90
CRI (jashtë>) 80
Color Temperatura(CCT) 2700K-6000K
Temperatura e punës() -20 – 60
Lifetime Punës(orë) 50000
Llambë Material Body alumin
IP Rating IP20
vërtetim CCC, EC, RoHS
garanci(vit) 3
Vendi i origjinës Guangdong, Kinë (kontinent)
brand Name VOCLighting
Model Number VOC-TR1003G
Emri i produktit Black Dimmable LED Track Lighting

 

Rreth Nesh


Ne jemi një prodhues i specializuar në strehim alumini & Aluminum heat sink for led track light, led spotlight with different surface treatments and colors more than 10 vjet.
Ne jemi hardware alumini fabrika e vendosur në qytetin e Foshan, welcom OEM & bashkëpunimi ODM, ne mund të prodhojë sipas shembullit tuaj ose vizatim me CAD / 3D.
Fabrika jonë ka përvojë 15years në fushën e hardware, Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. Ne besojmë se ne do të jetë zgjedhja juaj e mirë

Certifikimet

FAQ

Q1. A mund të ketë një mostër për testin? çdo moq?
A: po, 1-200cope mostrave dhe urdhërat përziera mostër janë të pranueshme. No moq, 1copë është ok.

Q2. Po në lidhje me kohën të çojnë?
A: mënyrë mostër është 3-5 ditë, urdhrat masive është 7-15days i cili do të varet nga sasia.

Q3. Si mund të anijeve të mallrave dhe sa kohë duhet për të arritur?
A: Express&dërgesa Air nga DHL, UPS, FedEx ose TNT, mbërritjes kohë është rreth 5-10days, dërgesë Sea, varet portin mbërritjes, rreth 15-35days, kontrolloni me shitjet tona, ju lutem!

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI