Kalli Trimless LED Downlight Recessed

Përshkrim i shkurtër:

Burim drite: LED
Llambë Fluksi i dritës(lm): 1600
Voltage input(V): 220-240
Lifetime Punës(orë): 50000
Llambë Material Body: alumin

Detail Product

Product Tags

Detaje të Shpejta

Burim drite: LED
Voltage input(V): 220-240
Llambë Fluksi i dritës(lm): 1600
CRI (jashtë>): 80
Lifetime Punës(orë): 50000
Llambë Material Body: alumin
IP Rating: IP33
vërtetim: CCC, EC, RoHS
Model Number: WB2001R
Vendi i origjinës: Kinë
brand Name: VOCLIGHTING
Aplikacion: HOTEL
Instalo stilin: Downlights
garanci(vit): 3-VITI
Wattage: 5W/9W/15W/20W
Tensioni: AC220-240V
Beam angle: 15/24/38 shkallë
CRI: jashtë>80/jashtë>90
I errët: Avaliable
Characteristic: Trimless
Finishing: White/ Black
Trade term: Completed lamp/Housing
Shape: Square/ Round

 

Natural Color: CRI:90≥Ra
Color Deviation: CRI:80=Ra
RA≥90: The higher the value the more realistic the color
Temperatura e ndryshme e ngjyrave plotësoni nevoja të ndryshme (4000K&3000K)

SHERBIMI YNE
1. 24RHS online service call 0086-15875705567
2. Shërbimi RTS (ship within 15 ditë)
3. OEM & Shërbimi ODM (CAD & 3Vizatimi për të filluar)
4. SKD & Shërbimi CKD (light faxtures + les chip + shoferi veçmas)

Paketimi & Dorëzimi
Njësitë e Shitjes: Artikull i vetëm
Madhësia e paketimit të vetëm: 14X14X15 cm
Pesha bruto e vetme: 2.0 kg
Lloji i paketimit: Carton pack.
Different wattage with different package.

FAQ

Pyetje: Ku është fabrika juaj?
A: Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje: A mund të siguroni disa mostra?

A: A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje: A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A: po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje: A ofroni garanci për produktet?
A: po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje: Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A: Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje: Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A: Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI