DGCX1001 Drita Magnetike e udhëhequr nga shtëpia dhe DALI komercial arkitektonik ose drita e magnetit të errët Blumeteth

Përshkrim i shkurtër:

Ngjyrë:
TRCX1001 TRCX2001 TRCX2002 DGCX1001 TXCX1001 Fixed TXCX1002 Fixed TXCX1003 Fleksibël TXCX1004 fleksibël TRC1000A Hekurudha sipërfaqësore Të gjitha 20 Opsione
Fuqia e llambës(W):
1M 10W 12W 18W 1.5M 2M 3M
Ngjyra që lëshon:
2700-6500K

Detail Product

Product Tags

Përmbledhje

Detaje të Shpejta

Burim drite:LEDpika Lloji:Ndiq dritat
Shërbimi i zgjidhjeve të ndriçimit:Projektimi i ndriçimit dhe qarkut, Paraqitja DIALux evo, Paraqitja LitePro DLX, Paraqitja e Agi32, paraqitja automatike e CAD, Matja në vend, Instalimi i ProjektitEfikasiteti i dritës(lm / w):80
LED Light Burimi:kalliVoltage input(V):DC24V
Llambë Fluksi i dritës(lm):1800(18W)CRI (jashtë>):80
Lifetime Punës(orë):50000Llambë Material Body:Aliazh alumini
vërtetim:CCC, EC, RoHSLloji i bazës:Të tjera
Vendi i origjinës:Guangdong, Kinëbrand Name:VOCLighting
Model Number:Seria e Sistemit MagnetikAplikacion:Banimi,Dyqan,shtëpi
garanci(vit):2-VITIFuqia:10W / 12W / 18W
Tensioni:DC24V / DC48VFunksioni:Seria e Sistemit Magnetik
Burim drite:kalliMateriali:Strehimi i aluminit
garanci:2 vjetCCT:2700 3000 4000 5000 6000
Instalimi:Pezullimi sipërfaqësor i zhyturI errët:Dimmable Opsionale
Ngjyra e strehimit:E bardhë Argjendi E zezë

Paketimi & Dorëzimi

Njësitë e Shitjes:Artikull i vetëm
Madhësia e paketimit të vetëm:30X30X21 cm
Pesha bruto e vetme:1.0 kg
Lloji i paketimit:1. Kuti + Kartoni.
2. Paketimi delikat e bën produktin që blini më të sigurt.

Koha e plumbit

sasi(Copëza)1 - 1011 - 500>500
Lindja. Koha(ditë)715Për tu negociuar

SHERBIMI YNE:
1.24Thirrja e shërbimit në internet Rhs 0086-15875705567
2. Shërbimi RTS (anije brenda 15 ditëve)
3. OEM & Shërbimi ODM(CAD&3Vizatimi për të filluar)
4. SKD & Shërbimi CKD (Light fixtures+led chip+driver seperately'5. Customer's LOGO Making is available, MOQ: 10PC

SHPREHJE E PRODUKTIT

DETAJET E PRODUKTIT

Bëj vetë Metoda të shumëfishta instalimi kombinim falas

Temperatura e ndryshme e ngjyrave plotësoni nevoja të ndryshme

APLIKACION

RRETH NESH

Foshan VOClighting është një prodhues i angazhuar për instalimin e ndriçimit të udhëhequr dhe llambat e plota të gatshme 12 vjet. Produktet tona kryesore janë udhëhequr dritë udhë, çoi dritën, drita lineare, etj.
Ne ofrojmë OEM & Shërbimi ODM për klientët. SKD & CKD është gjithashtu e mirëpritur, ju mund të blini strehim të udhëhequr + çip i udhëhequr + shoferi veçmas.
Misioni ynë është ofrimi i zgjidhjes dhe shërbimit më të mirë për klientët. Vizioni ynë është që secili vend të ketë një dritë të udhëhequr bëhen nga VOClighting .
Ne do të vazhdojmë të përmirësojmë aftësitë tona profesionale teknike, sistemi i kontrollit te cilesise, për tu sjellë klientëve një përvojë më të mirë blerjeje!

FAQ

1.Ku është fabrika juaj?
Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

2.A mund të siguroni disa mostra?
A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

3.A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
po. But there is MOQ 10pcs if make customer's logo.

4.A ofroni garanci për produktet?
po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

5.Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

6.Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI