Drejtuar Adjustable Recessed LED Gimbal Dritë

Përshkrim i shkurtër:

Interior COB LED recessed downlights are usually installed in many indoor places. The gimbal downlight, it can be adjustable, which is horizontal 360° and vertical 90°.
Suitable places: Commercial entertainment, Car Park, Dyqan, lounge, bank, Church, Cinema, Gallery, shtëpi, Garage, Hospital, Hotel, Kitchen, Meeting Room, Museum, Office, Restaurant, School, Shopping Mall, Sitting Room

Detail Product

Product Tags

Drejtuar Adjustable Recessed LED Gimbal Dritë

Interior COB LED recessed downlights are usually installed in many indoor places. The gimbal downlight, it can be adjustable, which is horizontal 360° and vertical 90°.
Suitable places: Commercial entertainment, Car Park, Dyqan, lounge, bank, Church, Cinema, Gallery, shtëpi, Garage, Hospital, Hotel, Kitchen, Meeting Room, Museum, Office, Restaurant, School, Shopping Mall, Sitting Room.

 

Burim drite Kalli LED
pika Lloji poshtë Lights
Fuqia 10W/15W/24W/36W
Voltage input(V) AC85-265
Llambë Fluksi i dritës(lm) 2800
Efikasiteti llambë Luminous(lm / w) 80
CRI (jashtë>) 80
Color Temperatura(CCT) 3000K-6000K
Temperatura e punës(℃) -20 - 60
Lifetime Punës(orë) 50000
Llambë Material Body alumin
IP Rating IP20
vërtetim CCC, EC, RoHS
garanci(vit) 3
Vendi i origjinës Guangdong, Kinë (kontinent)
brand Name VOCLighting
Model Number XB1101
Emri i produktit Drejtuar Adjustable Recessed LED Gimbal Dritë

 

Ne jemi një prodhues i specializuar në strehim alumini & Alumini lavaman ngrohjes për të udhëhequr poshtë dritë, qendër të vëmendjes udhëhequr, e udhëhequr nga drita bay lartë, e udhëhequr nga drita rruge, e udhëhequr nga drita tub dhe e udhëhequr nga drita grilë me trajtime të ndryshme sipërfaqësore dhe ngjyra më shumë se 10 vjet.
Ne jemi hardware alumini fabrika e vendosur në qytetin e Foshan, welcom OEM & bashkëpunimi ODM, ne mund të prodhojë sipas shembullit tuaj ose vizatim me CAD / 3D.
Fabrika jonë ka përvojë 15years në fushën e hardware, Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. Ne besojmë se ne do të jetë zgjedhja juaj e mirë!

FAQ

Q1. A mund të ketë një mostër për testin? çdo moq?
A: po, 1-200cope mostrave dhe urdhërat përziera mostër janë të pranueshme. No moq, 1copë është ok.

Q2. Po në lidhje me kohën të çojnë?
A: mënyrë mostër është 3-5 ditë, urdhrat masive është 7-15days i cili do të varet nga sasia.

Q3. Si mund të anijeve të mallrave dhe sa kohë duhet për të arritur?
A: Express&dërgesa Air nga DHL, UPS, FedEx ose TNT, mbërritjes kohë është rreth 5-10days, dërgesë Sea, varet portin mbërritjes, rreth 15-35days, kontrolloni me shitjet tona, ju lutem!

Q4. Si për të vazhduar një urdhër?
A: 1. Kontaktimi shitjes tonë me të gjitha produktet dhe detajet e dërgesës.
A: 2. Organizoni prodhimit pas marrjes së depozitave nga ju, dhe anije për ju, kur ka marrë ekuilibrin.

Q5. Si mund të dërgoj tek ju pagesa?
A: Ne pranojmë pagesa online, L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal.

Q6. A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A: po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI