High Quality Square LED Downlight

Përshkrim i shkurtër:

Model Number: WB2001S

Burim drite: LED

Voltage input(V): 220-240

Tensioni: AC220-240V

Llambë Material Body: alumin

Wattage: 5W/9W/15W/20W

Detail Product

Product Tags

Detaje të Shpejta

Burim drite: LED
Voltage input(V): 220-240
Llambë Fluksi i dritës(lm): 1600
CRI (jashtë>): 80
Lifetime Punës(orë): 50000
Llambë Material Body: alumin
IP Rating: IP33
vërtetim: CCC, EC, RoHS
Model Number: WB2001S
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
brand Name: VOCLIGHTING
Aplikacion: HOTEL
Instalo stilin: Downlights
garanci(vit): 3-VITI
Wattage: 5W/9W/15W/20W
Tensioni: AC220-240V
Beam angle: 15/24/38 shkallë
CRI: jashtë>80/jashtë>90
I errët: Avaliable
Characteristic: Trimless
Finishing: White/ Black
Trade term: Completed lamp/Housing

Product Parameters

Item No. WB2001S
Fuqia 5W/9W/15W/20W
CCT 2700-5000K
I errët Non-dimmable/DALI/0-10V/Triac

 

SHERBIMI YNE
1. 24RHS online service call 0086-15875705567
2. Shërbimi RTS (ship within 15 ditë)
3. OEM & Shërbimi ODM (CAD & 3Vizatimi për të filluar)
4. SKD & Shërbimi CKD (light faxtures + les chip + shoferi veçmas)

 

RRETH NESH

Foshan VOClighting është një prodhues i angazhuar për instalimin e ndriçimit të udhëhequr dhe llambat e plota të gatshme 12 vjet. Produktet tona kryesore janë udhëhequr dritë udhë, çoi dritën, drita lineare, etj.

Ne ofrojmë OEM & Shërbimi ODM për klientët. SKD & CKD është gjithashtu e mirëpritur, ju mund të blini strehim të udhëhequr + çip i udhëhequr + shoferi veçmas.

Misioni ynë është ofrimi i zgjidhjes dhe shërbimit më të mirë për klientët. Vizioni ynë është që secili vend të ketë një dritë të udhëhequr bëhen nga VOClighting . Ne do të vazhdojmë të përmirësojmë aftësitë tona profesionale teknike, sistemi i kontrollit te cilesise, për tu sjellë klientëve një përvojë më të mirë blerjeje!

 

FAQ

Pyetje: Ku është fabrika juaj?
A : Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje: A mund të siguroni disa mostra?
A: A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje: A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A: po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje: Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A: Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI