Hotele Dyqane Hekurudhor Dritat e Udhës LED

Përshkrim i shkurtër:

Track lights are generally used as a specific spotlight. Most of the commercial business, such as shopping malls (clothing stores, furniture stores and other brand stores), car display, jewelry, star hotels, brand clothing, high-end clubs, blogs, shopping malls, brand stores, professional windows, counters Such as key lighting places.

Detail Product

Product Tags

Hotele Dyqane Hekurudhor Dritat e Udhës LED

Track Lighting Accessories
Track lights are generally used as a specific spotlight. Most of the commercial business, such as shopping malls (clothing stores, furniture stores and other brand stores), car display, jewelry, star hotels, brand clothing, high-end clubs, blogs, shopping malls, brand stores, professional windows, counters Such as key lighting places.
led rail light

Shfaqja e produktit

 

përshkrim i produktit

Burim drite LED
pika Lloji Ndiq dritat
LED Light Burimi kalli
Voltage input(V) AC85-265
Llambë Fluksi i dritës(lm) 3500
Efikasiteti llambë Luminous(lm / w) 95
CRI (jashtë>) 90
Color Temperatura(CCT) 3000K-6000K
Temperatura e punës() -20 – 60
Lifetime Punës(orë) 50000
Llambë Material Body alumin
IP Rating IP20
vërtetim CCC, EC, RoHS
garanci(vit) 3
Vendi i origjinës Guangdong, Kinë (kontinent)
brand Name VOCLighting
Model Number VOC-TR3002J
Emri i produktit Hotele Dyqane Hekurudhor Dritat e Udhës LED

 

Rreth Nesh

Ne jemi një prodhues i specializuar në strehim alumini & Aluminum heat sink for different LED lighting with different surface treatments and colors more than 10 vjet.
All workers are very experienced.
We are also aluminum hardware factory located in Foshan city, welcom OEM & bashkëpunimi ODM, ne mund të prodhojë sipas shembullit tuaj ose vizatim me CAD / 3D.
Fabrika jonë ka përvojë 15years në fushën e hardware, Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. We believe that we will be your right choice!

Certifikimet

Hotels Shops Rail LED Track Lights-LED Down Light, LED Spot Light,,LED Track Light,LED Flood Light,LED Linear Light,LED Street Light Factory Manufacturer

FAQ

Q1. If it’s possible to get some samples before mass order?
A: po, sample is workable, one sample or mixed samples are okay.

Q2. Kur mund të marr mostrat pasi i kam paguar?
A: Varet nga stoku, zakonisht porosia e mostrës është 3-5 ditë dhe rendi masiv është 7-15 ditë pasi të konfirmojmë pagesën.

Q3. Në cilën mënyrë do të dorëzoni mallin? Zakonisht sa kohë duhet?
A: Ne zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhet 3-5 ditët për të arritur. Transporti ajror dhe detar gjithashtu opsional. Ose mund t'i dërgojmë dërguesit tuaj në Kinë.

Q4. Si mund ta bëj pagesën?
A: Ne pranojmë pagesa online,L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI