IP44 100W 150W 200W LED High Bay Lights For Warehouse Garage Or Farmhouse Light

Përshkrim i shkurtër:

Llambë Material Body:alumin

CRI (jashtë>):80

Voltage input(V):85-265V

Llambë Fluksi i dritës(lm):20000

garanci(vit):3-VITI

Detail Product

Product Tags

përshkrim i produktit

Llambë Material Body: alumin
CRI (jashtë>): 80
Voltage input(V): 85-265V
Llambë Fluksi i dritës(lm): 20000
garanci(vit): 3-VITI
Lifetime Punës(orë): 50000
Temperatura e punës(℃): -80
Color Temperatura(CCT): 3000K-6500K
Efikasiteti llambë Luminous(lm / w): 110
LED Light Burimi: SMD
Fuqia: 50W/100W/150W/200W

 

SHPREHJE E PRODUKTIT

Lamp body
Made of thickened aluminum, durable

aluminum radiator
Turbine cooling, effective temperature reduction

Built in radiator
200W built-in cooling fan improves cooling efficiency

 

Aplikacion

Rreth Nesh
Foshan VOClighting është një prodhues i angazhuar për instalimin e ndriçimit të udhëhequr dhe llambat e plota të gatshme 12 vjet. Produktet tona kryesore janë udhëhequr dritë udhë, çoi dritën, drita lineare, etj. Ne ofrojmë OEM & Shërbimi ODM për klientët. SKD & CKD është gjithashtu e mirëpritur, ju mund të blini strehim të udhëhequr + çip i udhëhequr + shoferi veçmas. Misioni ynë është ofrimi i zgjidhjes dhe shërbimit më të mirë për klientët. Vizioni ynë është që secili vend të ketë një dritë të udhëhequr bëhen nga VOClighting . Ne do të vazhdojmë të përmirësojmë aftësitë tona profesionale teknike, sistemi i kontrollit te cilesise, për tu sjellë klientëve një përvojë më të mirë blerjeje!

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

produkteve të përafërta

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI