Drita LED rregulluese e rregullueshme e rregulluar e dritës LED

Përshkrim i shkurtër:

brand Name: VOC

Model Number: GJ52-75

CRI (jashtë>): 80

Voltage input(V): 220-240V

Llambë Fluksi i dritës(lm): 800(10W)

Detail Product

Product Tags

 

përshkrim i produktit

brand Name: VOC
Model Number: GJ52-75
IP Rating: IP20
Llambë Material Body: Aliazh alumini
CRI (jashtë>): 80
Voltage input(V): 220-240V
Llambë Fluksi i dritës(lm): 800(10W)
garanci(vit): 2-vit
Lifetime Punës(orë): 20000
Instalo stilin: I zhytur Trimless
Efikasiteti i dritës(lm / w): 80
Fuqia: 10W / 20W / 30W
LED Light Burimi: Çipi i kallirit
Shofer: Shofer jo i izoluar
Ngjyra e trupit: E bardhe
CCT: 2700K / 3000K / 4000K / 6000K
garanci(Vite): 2
Materiali: Alumimum + Plastikë
Instalimi: Ndriçimi LED i ndenjur

 

DETAJET E PRODUKTIT

 

Dritë e rregullueshme e ndriçimit 10W Formë e rrumbullakët dhe katrore
Fuksioni, rrotullohen 350 shkallë, teleskopik dhe anim 70 shkallë, e bardhe e ngrohte. Aplikacion :shtëpi, hotel, ndërtesë zyrash, salla e ekspozitës, klub, vilë, qender tregtare, dyqan veshjesh.

 

Ndriçues i rregullueshëm Led Downlight 20W, formë e rrumbullakët dhe katrore
Fuksioni, rrotullohen 350 shkallë, teleskopik dhe anim 70 shkallë, e bardhe e ngrohte. Aplikacion :shtëpi, hotel, ndërtesë zyrash, salla e ekspozitës,klub, vilë, qender tregtare, dyqan veshjesh,etj.

Dritë e Ulët e Rregullueshme 30W Rrumbullak dhe formë katrore
Fuksioni, rrotullohen 350 shkallë, teleskopik dhe anim 70 shkallë, e bardhe e ngrohte. Aplikacion :shtëpi, hotel, ndërtesë zyrash, salla e ekspozitës,klub, vilë, qender tregtare, dyqan veshjesh,etj.

Ndriçimi i tipit 2heads të rregullueshëm, 2*10W / 2*20W / 2*30W
Fuksioni, rrotullohen 350 shkallë, teleskopik dhe anim 70 shkallë, e bardhe e ngrohte. Aplikacion :shtëpi, hotel, ndërtesë zyrash, salla e ekspozitës,klub, vilë, qender tregtare, dyqan veshjesh,etj.
Zgjidhni temperaturën e ngjyrës që ju pëlqen
Aplikacion

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI