Ndërtimi i shtëpive të lehta të dritave të aluminit me dritë alumini SKD

Përshkrim i shkurtër:

brand Name: Ndriçimi VOC

Model Number: VOC-YG2.5

IP Rating: IP20

Llambë Material Body: alumin

CRI (jashtë>): 80

Detail Product

Product Tags

Model Number VOC-YG2.5
CRI (jashtë>) 80
Voltage input(V): 220-240V
garanci(vit): 3-VITI
Lifetime Punës(orë): 30000
Efikasiteti i dritës(lm / w): 100
Size: 2.5”/3”/4”/5″/6”/8″
LED Chip: SMD Led Chip

 

SKD Downlight Including: lamp body,PC reflect paper,spring,PCB

Item No.
Materiali
Fuqia
Diameter
Cut Hole
Voltage input
Lumen
PF
garanci
YG2.5
alumin
9W
100mm
75mm
220-240V
100LM/W
0.5
2Vite
G3
alumin
12W
120mm
100mm
220-240V
100LM/W
0.5
2Vite
YG4
alumin
15W
145mm
125mm
220-240V
100LM/W
0.5
2Vite
YG5
alumin
20W
165mm
145mm
220-240V
100LM/W
05
2Vite
YG6
alumin
25W
180mm
165mm
220-240V
100LM/W
0.5
2Vite
YG8
alumin
30W
230mm
195mm
220-240V
100LM/W
0.5
2Vite

 

APLIKACION

 

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI