Ndriçimi i ndeshjeve LED të ndriçimit LED të banesave SKD në Zhongshan

Përshkrim i shkurtër:

brand Name:VOCLighting

Aplikacion:Banimi, Bathroom, Kitchen, Shopping Mall, Supermarker, Indoor Lighting, Store

Burim drite:LED

Switch Type:Touch On/Off Switch

Llambë Material Body:Plastic + aluminum

Detail Product

Product Tags

 

përshkrim i produktit

Vendi i origjinës: Kinë
brand Name: VOCLighting
Model Number: VOC-DL-DY
Aplikacion: Banimi, Bathroom, Kitchen, Shopping Mall, Supermarker, Indoor Lighting, Store
Burim drite: LED
vërtetim: EC
Switch Type: Touch On/Off Switch
Llambë Material Body: Plastic + aluminum
garanci(vit): 3-VITI
Instalo stilin: Embeded
Shërbimi i zgjidhjeve të ndriçimit: Projektimi i ndriçimit dhe qarkut, Paraqitja DIALux evo, Paraqitja LitePro DLX, Paraqitja e Agi32, paraqitja automatike e CAD, Matja në vend, Instalimi i Projektit
Efikasiteti i dritës(lm / w): 100
Product name: LED Recessed Spot Downlight Plastic Fixtures Housing SKD in Zhongshan
Keyword: skd led light
Materiali: Plastic + aluminum
Size: 2.5”/3.5”/4”/6”

 

Why Choose Us?

Aplikacion

 

SHERBIMI YNE
1. 24Thirrje e shërbimit në internet RHS 0086-15875705567
2. Shërbimi RTS (anije brenda 15 ditë)
3. OEM & Shërbimi ODM (CAD & 3Vizatimi për të filluar)
4. SKD & Shërbimi CKD (pajisje ndriçimi + patate të skuqura + shoferi veçmas)

 

Rreth Nesh
Foshan VOClighting është një prodhues i angazhuar për instalimin e ndriçimit të udhëhequr dhe llambat e plota të gatshme 12 vjet. Produktet tona kryesore janë udhëhequr dritë udhë, çoi dritën, drita lineare, etj. Ne ofrojmë OEM & Shërbimi ODM për klientët. SKD & CKD është gjithashtu e mirëpritur, ju mund të blini strehim të udhëhequr + çip i udhëhequr + shoferi veçmas. Misioni ynë është ofrimi i zgjidhjes dhe shërbimit më të mirë për klientët. Vizioni ynë është që secili vend të ketë një dritë të udhëhequr bëhen nga VOClighting . Ne do të vazhdojmë të përmirësojmë aftësitë tona profesionale teknike, sistemi i kontrollit te cilesise, për tu sjellë klientëve një përvojë më të mirë blerjeje!

 

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI