Ndriçimi modern i pista 5000K për korridoret

Përshkrim i shkurtër:

The benefits of track lights in home improvement
Track lights are a type of spotlight. Like spotlights, track lights can also create an atmosphere and add light. However, spotlights have a distinct disadvantage, especially for spotlights and in-line spotlights. These two types of spotlights need to be installed in the ceiling and the position cannot be moved. The track light does not have to worry about this problem at all. The reason is that there is a hidden power rail inside the track. The position of the track head on the power track can be adjusted. If the number of lights is not enough or the position is not good, it can be added and moved at any time.

Detail Product

Product Tags

Ndriçimi modern i pista 5000K për korridoret

The benefits of track lights in home improvement:
Track lights are a type of spotlight. Like spotlights, track lights can also create an atmosphere and add light. However, spotlights have a distinct disadvantage, especially for spotlights and in-line spotlights. These two types of spotlights need to be installed in the ceiling and the position cannot be moved. The track light does not have to worry about this problem at all. The reason is that there is a hidden power rail inside the track. The position of the track head on the power track can be adjusted. If the number of lights is not enough or the position is not good, it can be added and moved at any time.
The previous track light was gradually replaced by the LED light source from the previous metal halide light source. In contrast, the track light of the LED light source is more environmentally friendly and energy-saving. The track light now referred to generally refers to the LED track light.

Shfaqja e produktit

 

përshkrim i produktit

Burim drite LED
pika Lloji Ndiq dritat
LED Light Burimi kalli
Voltage input(V) AC85-265
Llambë Fluksi i dritës(lm) 4050
Efikasiteti llambë Luminous(lm / w) 90
CRI (jashtë>) 80
Color Temperatura(CCT) 2700K-6000K
Temperatura e punës() -20 – 60
Lifetime Punës(orë) 50000
Llambë Material Body alumin
IP Rating IP20
vërtetim CCC, EC, RoHS
garanci(vit) 3
Vendi i origjinës Guangdong, Kinë (kontinent)
brand Name VOCLighting
Model Number VOC-TR2004J
Emri i produktit Modern 5000K Track Lighting for Hallways

 

Rreth Nesh


Ne jemi një prodhues i specializuar në strehim alumini & Lavaman alumini i nxehtësisë së ndriçimit të udhëhequr për më shumë se 10 vjet.
Ne besojmë se punëtorët tanë profesionistë dhe me përvojë mund t'ju ndihmojnë kur keni ndonjë pyetje.
Mirë se vini OEM & bashkëpunimi ODM, ne mund të prodhojë sipas shembullit tuaj ose vizatim me CAD / 3D.
Fabrika jonë ka 15 vite përvojë në fushën e pajisjeve, Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. Ne besojmë se ne do të jetë zgjedhja juaj e mirë!

Certifikimet

FAQ

Q1. Në cilën mënyrë do të dorëzoni mallin? Zakonisht sa kohë duhet?
A: Ne zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhet 3-5 ditët për të arritur. Transporti ajror dhe detar gjithashtu opsional. Ose mund t'i dërgojmë dërguesit tuaj në Kinë.

Q2. Si mund ta bëj pagesën?
A: Ne pranojmë pagesa online,L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal.

Q3. Kur mund të marr mostrat pasi i kam paguar?
A: Varet nga stoku, zakonisht porosia e mostrës është 3-5 ditë dhe rendi masiv është 7-15 ditë pasi të konfirmojmë pagesën.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI