Surface 7W 10W 12W LED Grille Down Light Ceiling Lights For Residential

Përshkrim i shkurtër:

brand Name:VOC

Burim drite:LED

pika Lloji:Grille Lights

Aplikacion:office

Detail Product

Product Tags

 

përshkrim i produktit

Burim drite: LED
pika Lloji: Grille Lights
Vendi i origjinës: Kinë
brand Name: VOC
Model Number: GR7001-3
Aplikacion: office
vërtetim: CCC, EC, RoHS
Llambë Material Body: alumin
Lloji i bazës: MR16 AR111
CRI (jashtë>): 80
Voltage input(V): 100-240V
Llambë Fluksi i dritës(lm): 1200
Lifetime Punës(orë): 20000
Temperatura e punës(℃): -60
LED Light Burimi: kalli
Banjo: New LED Ceiling Grille Lights Fixture Single Double and Triple Heads
Fuqia: 7W/10W/12W
Ngjyrë: White+Black
CCT: 3000K 4000K 6000K
Instalimi: Surface
Materiali: Alluminium
Keywords: led double head grille light
Type: Triple Heads
Banjo: 100*100*300mm
LED Chip: kalli

 

All aluminum lamp body
Rugged and resistant to rust

High-quality power driver
Good power supply can effectively extend service life

Highlight chip
brightness, brighter and more durable than ordinary chips, more comfortable lighting

Temperatura e ndryshme e ngjyrave plotësoni nevoja të ndryshme
3200K~3500K——4000K~4500K——6000K~6500K

Aplikacion

 

SHERBIMI YNE
1. 24Thirrje e shërbimit në internet RHS 0086-15875705567
2. Shërbimi RTS (anije brenda 15 ditë)
3. OEM & Shërbimi ODM (CAD & 3Vizatimi për të filluar)
4. SKD & Shërbimi CKD (pajisje ndriçimi + patate të skuqura + shoferi veçmas)

 

Rreth Nesh
Foshan VOClighting është një prodhues i angazhuar për instalimin e ndriçimit të udhëhequr dhe llambat e plota të gatshme 12 vjet. Produktet tona kryesore janë udhëhequr dritë udhë, çoi dritën, drita lineare, etj. Ne ofrojmë OEM & Shërbimi ODM për klientët. SKD & CKD është gjithashtu e mirëpritur, ju mund të blini strehim të udhëhequr + çip i udhëhequr + shoferi veçmas. Misioni ynë është ofrimi i zgjidhjes dhe shërbimit më të mirë për klientët. Vizioni ynë është që secili vend të ketë një dritë të udhëhequr bëhen nga VOClighting . Ne do të vazhdojmë të përmirësojmë aftësitë tona profesionale teknike, sistemi i kontrollit te cilesise, për tu sjellë klientëve një përvojë më të mirë blerjeje!

 

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI