Ndiqni pajisjet e ndriçimit për dhomën e ndenjes

Përshkrim i shkurtër:

The lamp in the bathroom is not properly installed and will not be visible due to the backlight when looking in the mirror. The track light can adjust the illumination angle to meet the lighting needs of each angle. The old retro washroom, with golden lights, is very atmospheric and tasteful.

Detail Product

Product Tags

Ndiqni pajisjet e ndriçimit për dhomën e ndenjes

The lamp in the bathroom is not properly installed and will not be visible due to the backlight when looking in the mirror. The track light can adjust the illumination angle to meet the lighting needs of each angle. The old retro washroom, with golden lights, is very atmospheric and tasteful.

Tips: When the track light is used as a partial illumination, if you are painting on the frame, you must pay attention to the angle of the illumination. The angle is not well mastered, and the human eye is easily illuminated by the reflected light, causing dizziness.

Shfaqja e produktit

 

përshkrim i produktit

Burim drite LED
pika Lloji Ndiq dritat
LED Light Burimi kalli
Voltage input(V) AC85-265
Llambë Fluksi i dritës(lm) 2700
Efikasiteti llambë Luminous(lm / w) 90
CRI (jashtë>) 80
Color Temperatura(CCT) 2700K-6000K
Temperatura e punës() -20 – 60
Lifetime Punës(orë) 50000
Llambë Material Body Aliazh alumini
IP Rating IP20
vërtetim CCC, EC, RoHS
garanci(vit) 3
Vendi i origjinës Guangdong, Kinë (kontinent)
brand Name VOCLighting
Model Number VOC-TR2001J
Emri i produktit Ndiqni pajisjet e ndriçimit për dhomën e ndenjes

 

Rreth Nesh


We are manufacturer and our factory is located in Foshan. Mainly produce aluminum parts, major in LED lighting area.
OEM and ODM are welcome. We can provide the service when you send a sample or CAD/3D drawings to us.
We are also professional aluminum profile manufacturer, all our engineer and workers are experienced with more than 8 vjet përvojë.
Welcome to visit our factory to see more samples, we believe we are your right choice!

Certifikimet

FAQ

Q1. If it’s possible to get some samples before mass order?
A: po, sample is workable, one sample or mixed samples are okay.

Q2. Kur mund të marr mostrat pasi i kam paguar?
A: Varet nga stoku, zakonisht porosia e mostrës është 3-5 ditë dhe rendi masiv është 7-15 ditë pasi të konfirmojmë pagesën.

Q3. Në cilën mënyrë do të dorëzoni mallin? Zakonisht sa kohë duhet?
A: Ne zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhet 3-5 ditët për të arritur. Transporti ajror dhe detar gjithashtu opsional. Ose mund t'i dërgojmë dërguesit tuaj në Kinë.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI