Drita e Ndriçuar Magnetike e Drejtuar nga Arkitektura e Ndriçuar me Fokus Zmadhues

Përshkrim i shkurtër:

brand Name:Ndriçimi VOC
Model Number:Seria e Sistemit Magnetik
Llambë Material Body:Aliazh alumini
Lloji i bazës:Të tjera
CRI (jashtë>):80
Voltage input(V):DC48V
Llambë Fluksi i dritës(lm):400(5W)
garanci(vit):2-VITI

Detail Product

Product Tags

 

përshkrim i produktit

brand Name: Ndriçimi VOC
Model Number: Seria e Sistemit Magnetik
Llambë Material Body: Aliazh alumini
Lloji i bazës: Të tjera
CRI (jashtë>): 80
Voltage input(V): DC48V
Llambë Fluksi i dritës(lm): 400(5W)
garanci(vit): 2-VITI
Lifetime Punës(orë): 30000
LED Light Burimi: kalli
Efikasiteti i dritës(lm / w): 80
Fuqia: 7W/15W
Tensioni: DC24V / DC48V
Funksioni: Seria e Sistemit Magnetik
Burim drite: kalli
Materiali: Strehimi i aluminit
garanci: 2 vjet
CCT: 2700 3000 4000 5000 6000
Instalimi: Pezullimi sipërfaqësor i zhytur
I errët: Dimmable Opsionale
Ngjyra e strehimit: E bardhë Argjendi E zezë

 

Bëj vetë Metoda të shumta instalimi Kombinim falas

 

Temperatura e ndryshme e ngjyrave plotësoni nevoja të ndryshme

APLIKACION

SHERBIMI YNE
1. 24Thirrje e shërbimit në internet RHS 0086-15875705567
2. Shërbimi RTS (anije brenda 15 ditë)
3. OEM & Shërbimi ODM (CAD & 3Vizatimi për të filluar)
4. SKD & Shërbimi CKD (pajisje ndriçimi + patate të skuqura + shoferi veçmas)

 

FAQ

Pyetje:Ku është fabrika juaj?
A:Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Xiya, Songgang Town, Distrikti Nanhai, Foshan, Kinë. Fabrika jonë ka mbaruar 20 vite përvojë në prodhimin e ndriçimit Led dhe pajisjeve të aluminit, mirëpritur komunikimet video ose të vijnë të na vizitoni!

Pyetje:A mund të siguroni disa mostra?
A:A janë ata të lirë? po, ne ofrojmë mostra falas, ju vetëm duhet të paguani tarifën e dorëzimit.

Pyetje:A është në rregull për të printuar logon time në dritë?
A:po. Por ka 1000pcs moq nëse logo të bërë klientit të.

Pyetje:A ofroni garanci për produktet?
A:po, ne ofrojmë 2-3 vjet garanci për produktet tona.

Pyetje:Sa kohë transportohen mallrat pas vendosjes së porosisë?
A:Normalisht zgjat 15-20 ditët varet nga sasia, lloji i produktit, dhe kërkesën tuaj të personalizuar

Pyetje:Çfarë lloj pagese pranon fabrika juaj?
A:Ne pranojmë T / T, LC në shikim, Paypal dhe Western Union. T / T 30% pasi depozita dhe bilanci duhet të paguhen para dërgesës.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

Gazete

Get përditësimet më të fundit dhe oferta ...

Na ndiq

Enquiry TANI